fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauka języka samemu. Jaka książka ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika

PostWysłany: Środa, 23 września 2015, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jacku, nie żebym jakąś presję wywierała czy coś (dobra, może trochę Smile ), ale brakuje mi tych iselowych wpisów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ingla

PostWysłany: Wtorek, 6 października 2015, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko patrzeć gdy pojawi się osoba Krezus z nową, szczerą rekomendacją. Nieistniejąca metoda Krebsa przepoczwarzyła sie u tych oszustów w identyczną nieistniejącą metodę multigloty Collinsa. W dwa tygodnie każdy język, łagodnie, nie przerywając snu.

http://informacje-ze-swiata.pl/artykuly/nowa-2-tygodniowa-formula-przyswajania-jezykow/?utm_source=wp&utm_medium=banner&utm_content=przelom&utm_campaign=wp-doublebox
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol900

PostWysłany: Czwartek, 10 grudnia 2015, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Książkę zawsze można mieć, ale teraz najlepiej się uczyć z programem. Ja mam sita angielski i uważam, że jest bardzo dobry Smile
Powrót do góry
Piotrevil

PostWysłany: Poniedziałek, 28 grudnia 2015, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja opinia dotyczy PONS

Witam,
Na temat samego kursu nie chcę się wyrażać aczkolwiek mała opinia na temat jakości jak i obsłudze PONS. Zakupiłem hiszpański konserwację dla początkujących i okazało się, że płyta jest uszkodzona. Żaden nośnik nie chce jej czytać. Gdy zgłosiłem się z problemem do wydawcy odpisali mi, że reklamację mam zgłosić, gdzie zakupiłem płytę. Płytę zakupiłem daleko od miejsca zamieszkania, stąd nie opłacalne dla mnie jest jechać i składać reklamację. Najbardziej żenujące jest to, że wydawca w żaden sposób nie przejmuje na siebie winy i olewa całą sprawę, gdzie tak naprawdę wystarczyło by wysłanie tego materiału na mp3.
Dlatego całkowicie nie polecam zakupów tych kursów
Powrót do góry
velly36

PostWysłany: Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

freaku chyba najlepsza wypowiedź na tym forum, z największą liczbą przydatnych informacji
Powrót do góry
robajd

PostWysłany: Środa, 10 lutego 2016, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre rady dziekI !
Powrót do góry
aleksandra.eska

PostWysłany: Środa, 16 marca 2016, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może teraz trochę dobrej treści? Żeby zrównoważyć działania Pana/Pani Krezus Wink.
Nie polecę Ci żadnej książki. Dlaczego? Bo uważam, że każda jest dobra Smile. A tak na serio - to, czy dasz radę samemu nauczyć się angielskiego nie zależy od książki, ale od Twojej systematyczności i motywacji.
Internet jest pełen świetnych materiałów do nauki języka (często darmowych). Doskonałym przykładem jest samo ISEL - trudno o lepsze listy słówek z angielskiego. Są też filmy, filmiki, lekcje online, artykuły, książki, gry, ćwiczenia itp. Sięgaj po wszystko! Każda metoda ma jakąś zaletę, ale żadna nie jest idealna. Najlepiej więc je mieszać Smile.
Sama nauczyłam się angielskiego w domu i największą radą, jaką mogę Ci dać, będzie - skup się na tym, czego naprawdę potrzebujesz. Jak 99% osób, uczyłam się wszystkich słówek, które znalazłam w danej książce. Zupełnie niepotrzebnie. Nie trać czasu na rzeczy, z których nie będziesz miał pożytku. Ustal sobie dokładnie co chcesz osiągnąć i jeśli coś Ci nie posłuży, po prostu to zignoruj. Gdyby mnie ktoś dał tę radę 5 lat temu, nauczyłabym się angielskiego dwa razy szybciej Wink.
Opisałam to wszystko trochę dokładniej w poście - jeśli ktoś byłby zainteresowany moimi doświadczeniami w samodzielnej nauce to zapraszam - http://blog.fiszkoteka.pl/nauka-angielskiego-w-domu-zobacz-jak-konkretnie-to-zrobilam,668/
Powodzenia wszystkim w nauce! Smile
Powrót do góry
poczkiewicz

PostWysłany: Wtorek, 22 marca 2016, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam : Blondynka na językach - Angielski Brytyjski
ale mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem jest pójść do szkoły językowej Smile

Pozdrawiam!
Powrót do góry
aleksandra.eska

PostWysłany: Środa, 23 marca 2016, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blondynka faktycznie jest warta polecenia, to bardzo fajny kurs.

Natomiast nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że szkoła językowa to najlepsze wyjście. Sama spędziłam na takich zajęciach długie lata i były to lata stracone. Mało jest nauczycieli, którzy naprawdę mają zamiar czegoś Cię nauczyć. Często przez całą lekcję mówią po polsku, bo sami nie są przyzwyczajeni do codziennego używania danego języka. W dodatku przez większość lekcji słucha się biernie odpowiedzi innych, zamiast aktywnej nauki. Ale może to tylko moje wrażenie?
Powrót do góry
tifek

PostWysłany: Czwartek, 24 marca 2016, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne rady panowie, dobrze ze jest ktos kto pomoze
Powrót do góry
Garatka

PostWysłany: Sobota, 16 kwietnia 2016, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli samemu to tylko przez internet, najlepsza metoda
Powrót do góry
Pilga

PostWysłany: Wtorek, 19 kwietnia 2016, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że najlepsza metoda to korepetycje, wtedy nie ma zmiłuj
Powrót do góry
coffee bean

PostWysłany: Czwartek, 28 kwietnia 2016, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gramatyki uczyłam się z książek Janusza Siudy. Polecam!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: