fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum j?zyka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauka j?zyka samemu. Jaka ksi??ka ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum j?zyka angielskiego - Strona główna -> Edukacja j?zykowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronika

PostWysłany: Środa, 23 września 2015, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jacku, nie ?ebym jak?? presj? wywiera?a czy co? (dobra, mo?e troch? Smile ), ale brakuje mi tych iselowych wpisw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ingla

PostWysłany: Wtorek, 6 października 2015, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko patrze? gdy pojawi si? osoba Krezus z now?, szczer? rekomendacj?. Nieistniej?ca metoda Krebsa przepoczwarzy?a sie u tych oszustw w identyczn? nieistniej?c? metod? multigloty Collinsa. W dwa tygodnie ka?dy j?zyk, ?agodnie, nie przerywaj?c snu.

http://informacje-ze-swiata.pl/artykuly/nowa-2-tygodniowa-formula-przyswajania-jezykow/?utm_source=wp&utm_medium=banner&utm_content=przelom&utm_campaign=wp-doublebox
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol900

PostWysłany: Czwartek, 10 grudnia 2015, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ksi??k? zawsze mo?na mie?, ale teraz najlepiej si? uczy? z programem. Ja mam sita angielski i uwa?am, ?e jest bardzo dobry Smile
Powrót do góry
Piotrevil

PostWysłany: Poniedziałek, 28 grudnia 2015, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja opinia dotyczy PONS

Witam,
Na temat samego kursu nie chc? si? wyra?a? aczkolwiek ma?a opinia na temat jako?ci jak i obs?udze PONS. Zakupi?em hiszpa?ski konserwacj? dla pocz?tkuj?cych i okaza?o si?, ?e p?yta jest uszkodzona. ?aden no?nik nie chce jej czyta?. Gdy zg?osi?em si? z problemem do wydawcy odpisali mi, ?e reklamacj? mam zg?osi?, gdzie zakupi?em p?yt?. P?yt? zakupi?em daleko od miejsca zamieszkania, st?d nie op?acalne dla mnie jest jecha? i sk?ada? reklamacj?. Najbardziej ?enuj?ce jest to, ?e wydawca w ?aden sposb nie przejmuje na siebie winy i olewa ca?? spraw?, gdzie tak naprawd? wystarczy?o by wys?anie tego materia?u na mp3.
Dlatego ca?kowicie nie polecam zakupw tych kursw
Powrót do góry
velly36

PostWysłany: Poniedziałek, 18 stycznia 2016, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

freaku chyba najlepsza wypowied? na tym forum, z najwi?ksz? liczb? przydatnych informacji
Powrót do góry
robajd

PostWysłany: Środa, 10 lutego 2016, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre rady dziekI !
Powrót do góry
aleksandra.eska

PostWysłany: Środa, 16 marca 2016, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mo?e teraz troch? dobrej tre?ci? ?eby zrwnowa?y? dzia?ania Pana/Pani Krezus Wink.
Nie polec? Ci ?adnej ksi??ki. Dlaczego? Bo uwa?am, ?e ka?da jest dobra Smile. A tak na serio - to, czy dasz rad? samemu nauczy? si? angielskiego nie zale?y od ksi??ki, ale od Twojej systematyczno?ci i motywacji.
Internet jest pe?en ?wietnych materia?w do nauki j?zyka (cz?sto darmowych). Doskona?ym przyk?adem jest samo ISEL - trudno o lepsze listy s?wek z angielskiego. S? te? filmy, filmiki, lekcje online, artyku?y, ksi??ki, gry, ?wiczenia itp. Si?gaj po wszystko! Ka?da metoda ma jak?? zalet?, ale ?adna nie jest idealna. Najlepiej wi?c je miesza? Smile.
Sama nauczy?am si? angielskiego w domu i najwi?ksz? rad?, jak? mog? Ci da?, b?dzie - skup si? na tym, czego naprawd? potrzebujesz. Jak 99% osb, uczy?am si? wszystkich s?wek, ktre znalaz?am w danej ksi??ce. Zupe?nie niepotrzebnie. Nie tra? czasu na rzeczy, z ktrych nie b?dziesz mia? po?ytku. Ustal sobie dok?adnie co chcesz osi?gn?? i je?li co? Ci nie pos?u?y, po prostu to zignoruj. Gdyby mnie kto? da? t? rad? 5 lat temu, nauczy?abym si? angielskiego dwa razy szybciej Wink.
Opisa?am to wszystko troch? dok?adniej w po?cie - je?li kto? by?by zainteresowany moimi do?wiadczeniami w samodzielnej nauce to zapraszam - http://blog.fiszkoteka.pl/nauka-angielskiego-w-domu-zobacz-jak-konkretnie-to-zrobilam,668/
Powodzenia wszystkim w nauce! Smile
Powrót do góry
poczkiewicz

PostWysłany: Wtorek, 22 marca 2016, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam : Blondynka na j?zykach - Angielski Brytyjski
ale mimo wszystko najlepszym rozwi?zaniem jest pj?? do szko?y j?zykowej Smile

Pozdrawiam!
Powrót do góry
aleksandra.eska

PostWysłany: Środa, 23 marca 2016, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blondynka faktycznie jest warta polecenia, to bardzo fajny kurs.

Natomiast nie zgodz? si? ze stwierdzeniem, ?e szko?a j?zykowa to najlepsze wyj?cie. Sama sp?dzi?am na takich zaj?ciach d?ugie lata i by?y to lata stracone. Ma?o jest nauczycieli, ktrzy naprawd? maj? zamiar czego? Ci? nauczy?. Cz?sto przez ca?? lekcj? mwi? po polsku, bo sami nie s? przyzwyczajeni do codziennego u?ywania danego j?zyka. W dodatku przez wi?kszo?? lekcji s?ucha si? biernie odpowiedzi innych, zamiast aktywnej nauki. Ale mo?e to tylko moje wra?enie?
Powrót do góry
tifek

PostWysłany: Czwartek, 24 marca 2016, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

?wietne rady panowie, dobrze ze jest ktos kto pomoze
Powrót do góry
Garatka

PostWysłany: Sobota, 16 kwietnia 2016, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je?eli samemu to tylko przez internet, najlepsza metoda
Powrót do góry
Pilga

PostWysłany: Wtorek, 19 kwietnia 2016, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwa?am ?e najlepsza metoda to korepetycje, wtedy nie ma zmi?uj
Powrót do góry
coffee bean

PostWysłany: Czwartek, 28 kwietnia 2016, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja gramatyki uczy?am si? z ksi??ek Janusza Siudy. Polecam!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum j?zyka angielskiego - Strona główna -> Edukacja j?zykowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: