fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs, szkoła czy korki ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek233

PostWysłany: Środa, 20 kwietnia 2016, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po liceum miałem podobny problem, moja nauczycielka niewiele mnie nauczyła przez co miałem sporo zaległości na studiach. Postanowiłem, że zapiszę się na kurs języka angielskiego http://www.berlitz.pl/total-immersion-intensywna-nauka na dzień dzisiejszy już sprawnie umiem posługiwać się czasami oraz słownictwem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ingla

PostWysłany: Środa, 20 kwietnia 2016, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Maciek w swoich postach reklamuje Berlitza raz jako szczęśliwy kursant a drugim razem jako tata Berlitzowego ucznia, pora na sukcesy teściów. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gelta

PostWysłany: Piątek, 22 kwietnia 2016, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to każda z tych metod ma swoje zalety
Powrót do góry
zolza

PostWysłany: Piątek, 22 kwietnia 2016, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, na jakim poziomie jest twój język? Jakie są twoje potrzeby? Jakie oczekiwania? No i oczywiście możliwości finansowe. Są osoby, które przyswajają najlepiej wiedzę przy indywidualnym toku nauczania, a są takie, które najlepiej uczą sie w niewielkiej grupie. Ja np. wolę zajęcia w grupie, bo mogę wtedy porozmawiać z innymi w obcym języku, sprawdzić się, posłuchać innych, itd. Jeżeli chodzi o szkoły językowe, to uczyłam sie w Empik School. Zawsze możesz pójść, spróbować i przekonać się, czy faktycznie nauka w grupie jest własnie dla ciebie...
Powrót do góry
Językiobce

PostWysłany: Poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naukę najlepsze połączenie to co najmniej 15 minut dziennie(powtórki, słówka itd.) plus materiały w języku angielskim do obsłuchania się z językiem.
Powrót do góry
Silvia1

PostWysłany: Wtorek, 26 kwietnia 2016, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 minut dziennie, to na prawdę nie dużo... ludzie.
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Wtorek, 17 maja 2016, 18:24    Temat postu: Szkoła Piastów Personal Tutor Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo polecam szkołę z Piastowa "Personal Tutor" personaltutor.edu.pl Szkoła posiada znakomitych lektorów z którymi nauka sprawiała mi przyjemność . Forma nauki poprzez zabawę językową - dla mnie bomba i matura zdana bez problemu Smile[url]personaltutor.edu.pl[/url]
Powrót do góry
esste

PostWysłany: Piątek, 20 maja 2016, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy powinien sam określić, bo mu bardzo odpowiada, na jakim jest poziomie i co mu jeszcze będzie potrzebne.
Powrót do góry
Dragon218

PostWysłany: Poniedziałek, 4 lipca 2016, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę ze dużo zalezy tez od tego czy uczymy się w domu.
Powrót do góry
medi31

PostWysłany: Wtorek, 23 sierpnia 2016, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojego doświadczenia uważam, że korki z dobrym nauczycielem dają najwięcej.
Powrót do góry
kusnymar7

PostWysłany: Piątek, 26 maja 2017, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie każdy sposób nauki jest dobry, o ile po zakończeniu zajęć nie rzucimy książek i notatek w kąt. Korepetycje są dobre jeśli mamy określone oczekiwania i chcemy mieć "nauczanie indywidualne", na zajęciach grupowych już nie mamy takiego komfortu nauki w cztery oczy, ale znacznie lepiej możemy ćwiczyć porozumiewanie się z innymi uczestnikami. Wszytko zależy od tego czy wolimy uczyć się w grupie czy inni nas rozpraszają i lepiej zapamiętujemy w ciszy i spokoju.
Powrót do góry
Watchingyou

PostWysłany: Czwartek, 15 czerwca 2017, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo indywidualna sprawa, uzależniona i od czasu jakim się dysponuje i od budżetu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: