fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacyjne kursy w Anglii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stark

PostWysłany: Niedziela, 1 czerwca 2014, 17:15    Temat postu: Wakacyjne kursy w Anglii Odpowiedz z cytatem

Cześć
Chciałbym w te wakacje pojechać na miesiąc kursy do Anglii i przerobić tam cały poziom b1, a od września uczyłbym się na b2 (chcę w czerwcu 2015 zrobić FCE). Tyle, że mam dość dużo wątpliwości. Na razie przeglądam kursy na :
- study global
- kaplan
- EF
Wszystko wygląda profesjonalnie i tak dalej, ale
- czy w ciągu miesiąca przerobią cały zakres materiału na b1, czy będą omijać niektóre działy, żeby zdążyć skończyć podręcznik ?
- czy Cambridge wydał oficjalny zakres materiału do każdego poziomu (nie mogę go znaleźć) ?
- co sądzicie o takich kursach za granicą, możecie mi polecić konkretne szkoły?
Zastanawiam się też jak uniknąć trafienia na grupę rozrywko/imprezową, wiem, że takie osoby są, a przez nie grupa może nie wyrobić się z materiałem.
Może ktoś z was był na takim kursie, przyda mi się każda informacja.
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anngie

PostWysłany: Piątek, 22 sierpnia 2014, 18:44    Temat postu: Wyjazd językowy Odpowiedz z cytatem

Wiem że Szkoła Języków Obcych Lexis przy Placu Unii Lubelskiej w Warszawie organizuje takie wyjazdy z nauką języka. Ja osobiście nie byłam ale znam osoby, które korzystały z ich oferty. Ceny są takie same jakbyś rezerwowała poprzez szkołę za granicą, z tą różnicą że oni wszystko za Ciebie załatwiają Wink
Przerobienie materiału w ciągu miesiąca jest możliwe a na intensywnym kursie to już na pewno. Jeśli chodzi o rozrywkę to raczej wszyscy płacą za te lekcje więc zajęcia są prowadzone rzetelnie. Polecam Lexis wejdź na ich stronę:
http://www.lexis.edu.pl/anglia_kursy-krotkie.htm
Powrót do góry
zmylkowiec

PostWysłany: Wtorek, 26 sierpnia 2014, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak byłem na takim kursie to szału nie było. Lepiej chodzić systematycznie na kursy, bo później można zapomnieć wiele z takiej "szybkiej" nauki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
washing2

PostWysłany: Wtorek, 21 listopada 2017, 17:51    Temat postu: kursy w anglii Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kursy zagraniczne to dobre rozwiązanie dla osób które chcą poprawić język i pokonać barierę językową. Moją przyjaciółka była na takim obozie organizowanym przez firmę Smiletrips i była zaskoczona efektem. Poza nauką trochę sobie pozwiedzała, poznała również ludzi z różnych części świata, no i generalnie świętnie spędziła czas. Podsyłam stronkę z ofertą http://smiletrips.pl/kursy-dla-doroslych/kursy-angielskiego-za-granica/kursy-angielskiego-w-anglii/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Edukacja językowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: