fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

praca za granica a kursy jezykowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Egzaminy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdan

PostWysłany: Sobota, 7 grudnia 2013, 14:29    Temat postu: praca za granica a kursy jezykowe Odpowiedz z cytatem

Witam
mam takie pytanie i nie wiem gdzie sie zwrocic wiec pisze tu.
Jestem na 4tym roku studiow (farmacja) i mysle intensywnie o wyjezdzie za granice po studiach oczywiscie zeby pracować w zawodzie. Moj język angielski jest na poziomie cóz.... A2 tak mysle... zdalam mature podstawowa na 97%, dogadam sie z obcokrajowcem nieco łamana angielszczyzna, ale szału nie ma.... Gdzieś czytałam ze do pracy zagranica potrzeba co najmniej biegłości na poziomie B2. I teraz pytanie: Jaki certyfikat warto miec i jak sie do tego zabrac? Bardzo pomocna bedzie kazda odpowiedz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norson

PostWysłany: Środa, 14 lutego 2018, 9:21    Temat postu: kursy zagraniczne Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, ja byłam na kursach językowych, najbardziej skuteczna metoda. Bo cały czas jesteś w otoczeniu osób, które rozmawiają w języku obcym, zajęcia też są o wiele bardziej przydatne niż w szkołach językowych, gdzie uczą ciebie gramatyki i dają bezsensowne zadanie do rozwiązania. Zeby nauczyć się języka warto mieć z nim styczność cały czas i rozmawiać rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Inaczej się nie da. Można też oglądać filmy w języku angielskim, aczkolwiek możesz wszystko rozumieć, ale nie być w stanie powiedzieć żadnego zdania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Egzaminy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: