fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kolonia z językiem angielskim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosik

PostWysłany: Czwartek, 26 czerwca 2014, 10:20    Temat postu: Kolonia z językiem angielskim Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Moje dziecko starsznie mnie namawia na takie kolonie. To będzie obóz 10 dniowy, jestem jednak sceptyczna. Czy jest sens wysyłac dziecko? Chodziła na dodatkowy angielski przez cały rok szkolny więc może to jednak przesada? Czego nowego się nauczy w te 10 dni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eni

PostWysłany: Środa, 2 lipca 2014, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córka była na tygodniowym obozie językowym w Londynie (tutaj szczegóły) i nauczyła się o wiele więcej jak przez pół roku w szkole, więc myślę, że warto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewabrotha

PostWysłany: Poniedziałek, 7 lipca 2014, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolonie to najlepszy sposób nauczyć dziecko angielskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomibrzuszek

PostWysłany: Środa, 9 lipca 2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dziecko chce się uczyć to taki obóz może jej pomóc. Warto zobaczyć przed wyjazdem opinie o kadrze, która tam uczy. W końcu nigdy nie wiadomo jaki mają poziom wiedzy czy zdolności nauczycielskich. A bez takowych nauka może od razu pójść w las.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: