fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przelew z Polski do Szkocji - w jaki sposób?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
isia

PostWysłany: Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 16:51    Temat postu: Przelew z Polski do Szkocji - w jaki sposób? Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam znajomą, która zgodziła się mnie pouczyć trochę języka przez Skype'a. Dla niej to jak normalne korepetycje, a dla mnie szansa na lepsze poznanie języka. Teraz chcę jej zapłacić za lekcje i zastanawiam się jak najprościej wykonać przelew bez zbędnych formalności i opłat. Macie jakiś pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ingla

PostWysłany: Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno sobie wyobrazić, żeby jakakolwiek instytucja finasowa świadczyła usługi za darmo, ale też i należy przyklasnąć poglądowi, że wszystkie formalności i opłaty są zbędne. Pewnie niedługo pojawi się ktoś, kto poda cudownie tani i prosty kanał transferu pieniędzy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jonasz
Gość

PostWysłany: Wtorek, 13 stycznia 2015, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie jeszcze w Easysend. Oni realizują także przelewy do innych kraj
Powrót do góry
gacek

PostWysłany: Wtorek, 13 stycznia 2015, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie próbowałem, ale może coś w stylu Paypala albo PayU, by się nadawało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Beneq

PostWysłany: Czwartek, 22 stycznia 2015, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moneybookers - czyli teraz skrill z tego co kojarze - przelewy poprzez konto mailowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gion

PostWysłany: Czwartek, 11 czerwca 2015, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przelew typu SEPA albo PayPal dadzą sobie radę.
Powrót do góry
Jastrzab

PostWysłany: Środa, 29 lipca 2015, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najlepiej robić takie przelewy, żeby jak najmniej tracić na przewalutowaniu?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: