fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nauka angielskiego?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilk

PostWysłany: Piątek, 7 czerwca 2013, 7:44    Temat postu: nauka angielskiego? Odpowiedz z cytatem

siemka

chciałbym nauczyć się angielskiego od czego powinienem zacząć?

dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Prisoner95

PostWysłany: Niedziela, 16 czerwca 2013, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jesli chcesz nauczyc sie jezyka
angielskiego to powinienes
zaczac uczyc sie od podstaw
jezyka a nastepnie moze słówka.
Z biegiem czasu nauczysz sie
poslugiwac jezykiem ale trzeba
czasu i chęci.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Jacek
Zespół ISEL

PostWysłany: Poniedziałek, 14 października 2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DobromilSkwarek, to już 9 konto jakie zakładasz, tylko po to, aby napisać 1 post i w jego stopce reklamować serwisy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
KamilKuczynski

PostWysłany: Wtorek, 15 października 2013, 5:21    Temat postu: Re: nauka angielskiego? Odpowiedz z cytatem

wilk Napisał:
siemka
chciałbym nauczyć się angielskiego od czego powinienem zacząć?
dzieki

Bardzo ogólne pytanie.
Dużo czytaj, słuchaj, słówka możesz dodawać do quizlet, anki lub super memo (tego nie sprawdzałem, bo nie działa mi na komputerze, ale poleca dużo osób)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
esste

PostWysłany: Piątek, 25 października 2013, 10:30    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Mnie na początek bardzo pomagało oglądanie filmów i seriali bez polskich napisów, ale za to z angielskimi napisami. Jednak to tylko nauka bierna, musisz dużo konwersacji przeprowadzać w obcym języku.
Powrót do góry
MalwinaWawa

PostWysłany: Środa, 28 maja 2014, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim od mocnej mobilizacji. Ważne jest to, żeby naprawde chcieć się uczyć. Ja chodziłam na kursy i oglądałam seriale. I teraz jest dużo lepiej niż na poczatku:)
Powrót do góry
angielski Bielsko-Biała

PostWysłany: Wtorek, 2 września 2014, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Wilku.

Po pierwsze powinieneś zacząć od wynajęcia profesjonalnego nauczyciela, który pokieruje Twoją pracą. Po drugie powinieneś zakupić zegarek, przy pomocy którego będziesz mierzył czas poświęcony na naukę własną Smile

http://www.angielski-bielsko.pl/[/url]
Powrót do góry
amasny

PostWysłany: Poniedziałek, 8 grudnia 2014, 2:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się nauczyłem podstaw angielskiego poprzez oglądanie filmów z polskimi napisami, kolejny etap, włączasz tylko angielskie napisy, a kolejny wyłączasz napisy Smile

Ostatnio zmieniony przez amasny dnia Sobota, 7 lutego 2015, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
zosiakasperczak

PostWysłany: Piątek, 12 grudnia 2014, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam bardziej takie pytanie: kiedys moj angielski byl na bardzo wysokim poziomie. Teraz natomiast.... jest o wiele gorzej...nie wiem, co zrobić. Szczególnie tutaj mowię o mówieniu. Staram się rozmawiać, czytac na głoś i oglądac rzeczy tylko i wyłącznie w ang, ale srednio mi to idzie
Powrót do góry
eni

PostWysłany: Poniedziałek, 12 stycznia 2015, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno pomógł by Tobie kurs języka za granicą i bezpośredni kontakt z językiem, samodzielne rozmowy w zwykłych codziennych sytuacjach, to przełamuje barierę językową.
Powrót do góry
kowanka

PostWysłany: Poniedziałek, 2 lutego 2015, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy ma ciekawy sposób na naukę angielskiego. Znajduje osoby na Skype i rozmawia z nimi na luźne tematy. Wybiera nie tylko Anglików, ale raczej unika Amerykanów.
Powrót do góry
lacyy

PostWysłany: Piątek, 6 lutego 2015, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo daje na pewno osłuchanie się z językiem, ja sporo filmów oglądałam z angielskim napisami, starałam się czytać po angielsku, słuchać muzyki, z początku to niewiele rozumiałam ale jakoś z czasem poszło, na studiach nauka języka była kiepska, wpadłam na pomysł wyjazdu do Stanów, problemem był język, bo przed wyjazdem musiałam zdać egzamin żeby mogli mnie zakwalifikować do grupy pracowniczej (pracowałam jako obsługa na stołówce), zdobyć wizę. Miałam spore problemy z wymową, bo wiadomo co innego rozumieć a co innego mówić, gdyby pójście do szkoły językowej (chodziłam do speak up) to bym raczej nie dała rady wyjechać. Język opanowałam na komunikatywnym poziomie, pomogło mi to od razu bo od razu po przyjeździe zgubiłam bagaż Very Happy, ale na szczęście jakoś udało mi się dogadać i go odzyskać (bagaż odjechał pociągiem z którego w ostatniej chwili wysiadłam, a miałam w nim wizę, kasę itp.)
Powrót do góry
Jacek
Zespół ISEL

PostWysłany: Piątek, 20 lutego 2015, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4 wpisy, cztery reklamy szkoły. Szkole widocznie kiepsko się wiedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lacyy

PostWysłany: Czwartek, 7 maja 2015, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tym polegają fora internetowe, że się dzielimy wrażeniami, czasami padają nazwy produktów itp. tego się raczej nie da uniknąć.
Powrót do góry
tintin

PostWysłany: Piątek, 8 maja 2015, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zauważyliście, że nagle, wszyscy(?) w tym samym momencie, wynajęci pisacze przestali podlinkowywać nazwy szkół i kursów? Czyżby nowe wytyczne, mające trochę unormalnić ich posty? Na szczęście nadal można je w miarę łatwo odróżnić od wpisów uczciwych użytkowników forum.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: