fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak się szybko nauczyć angielskiego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darro

PostWysłany: Wtorek, 31 maja 2016, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ogromnym krokiem było czytanie książek po angielsku, mimo, że na początku musiałem wrzucać w translator masę słówek, a nawet całe zdania. Zaczęło się tak, że jakaś grupa tłumaczyła książkę i wrzucali do sieci po jednym rozdziale tygodniowo. Nie mogłem się doczekać i zacząłem czytać wersję angielską.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
angliczka

PostWysłany: Niedziela, 12 czerwca 2016, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze najlepszym sposobem jest wyjazd za granice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rutha

PostWysłany: Poniedziałek, 20 czerwca 2016, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w dzisiejszym świecie bez języka obcego, a szczególnie angielskiego ani rusz. Próbowałam pouczyć się w domu sama, ale wiecznie coś mnie odrywało od nauki. Dzieci, obowiązki domowe, praca, zmęczenie, itd, itd...Skutek był mizerny a i tak nie miałam pewności jak sobie radzę, na jakim jestem poziomie. Podjęłam decyzję i zapisałam się do szkoły językowej Empik School. A do jakich szkół wy chodzicie?
Powrót do góry
tymoteusz

PostWysłany: Wtorek, 21 czerwca 2016, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angliczka Napisał:
Mysle ze najlepszym sposobem jest wyjazd za granice

Dokładnie Smile Au pair czy praca- super opcja bo i zarobek i języka się uczysz. Pieniądze wymienisz na http://ergokantor.pl/ , au pair poszukaj w google, walizke pożycz od ciotki i leć póki młody/młoda! Smile
Powrót do góry
Daily

PostWysłany: Środa, 29 czerwca 2016, 18:02    Temat postu: Najlepszy spósób nauki według mnie Odpowiedz z cytatem

Ja nauczyłem się angielskiego tłumacząc filmy i piosenki. Oglądając filmy po angielsku z napisami angielskimi. Działałem w programie duolingo.
Powrót do góry
radio

PostWysłany: Piątek, 1 lipca 2016, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swoje własne sposoby na naukę. Ja po prostu staram się gadać z kimś w danym języku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: