fiszkoteka.pl
www.isel.pl Forum języka angielskiego
serwisu www.isel.pl

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Certyfikaty z języka angielskiego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KowalkiewiczLukasz
Gość

PostWysłany: Piątek, 9 sierpnia 2013, 7:49    Temat postu: Certyfikaty z języka angielskiego Odpowiedz z cytatem

Witam

Moje pytanie do osób które mają te certyfikaty czy one coś dają ??? Przydały się Wam np. w czasie rekrutacji do pracy czy to tylko kolejny papierek ozdabiający nasze cv.
Powrót do góry
Aneta27

PostWysłany: Piątek, 23 sierpnia 2013, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy ale chyba raczej certyfikat jest "ozdobą" na CV. Czy tak czy siak rekruter sprawdzi znajomość Twojego języka. No chyba że masz wyższy certyfikat od niego samego i będzie się trochę bał - miałam raz taką przygodę na rozmowie kwalifikacyjnej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esste

PostWysłany: Piątek, 25 października 2013, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki Ty masz certyfikat, że rekruter się tego bał? Razz
Powrót do góry
gosik

PostWysłany: Poniedziałek, 13 października 2014, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zawsze się takie certyfikaty przydają, niezależnie co zamierza się robić w przyszłości. Ja nawet się nad tym nie zastanawiałam, ale dziś świat wygląda tak, że chociaż jeden język trzeba znać biegle, a najlepiej dwa lub więcej. Zastanawiam się obecnie nad jakimś hiper, super intensywnym kursem z niemieckiego bo planuję po moich studiach (http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/animacja-czasu-wolnego) wyjechać do pracy do Niemiec. Nie wiem tylko czy nauczę się nowego, bądź co bądź, dla mnie języka w tak krótkim czasie (3 lata) bo ponoć łatwo nie jest. A co dopiero biegła znajomość, która będzie mi niezbędna.
Powrót do góry
propers

PostWysłany: Niedziela, 30 listopada 2014, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrze jest mieć certyfikat zawsze można sobie wpisać do cv i to dobrze wygląda. Zależy oczywiście w jakiej pracy. Ja chodzę teraz na kurs językowy, podczas którego przygotowuję się do certyfikatu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum języka angielskiego - Strona główna -> Przygody z językiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: